Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Neděle 9.4.Borotice:brigáda/zaučení vlekařů/létání

Neděle 9.4.Borotice:brigáda/zaučení vlekařů/létání 6 roků 11 měsíců zpět #260

V neděli dopoledne brigádka na Boroticích. Výměna lan na odvijácích a případné seřízení strojů. Po výměně lan polétání. Vlekaře nemáme, budou se tahat sirky (výmluvy na to, že někdo vlekat neumí nebereme a zrychleně zaučíme (když to zvládnou naše manželky, dědové, sourozenci, kolegové či kamarádi, zvládne to průměrný paraglidista 10x rychleji). Zájemci, hlaste se...

Vítek

PS: vzhledem k akutnímu nedostatku vlekařů mohou být i výlety v sezóně stylem losovačky vlekaře. Kdo se hodlá jen vézt, může zůstat doma. Kdo bude chtít, toho do vlekání zacvičíme. Využijte příležitosti, v sezóně na to nebude čas!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Neděle 9.4.Borotice:brigáda/zaučení vlekařů/létání 6 roků 11 měsíců zpět #261

Ahoj,

Nějaká změna stanov klubu, která mi utekla?
"Kdo nevleká nemá nárok"?

Honza
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Neděle 9.4.Borotice:brigáda/zaučení vlekařů/létání 6 roků 11 měsíců zpět #262

Někdo se pro ostatní obětovat musí a sobci mají nárok se jen vozit? Asi ti něco, Honzo, v mládí opravdu uteklo! Pokud nevlastníš svého otroka, tak vskutku NE, NEMÁŠ NÁROK na to, aby ti kdokoliv věnoval svůj čas.
(a ještě blbě pindej :angry: )
Vítek
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Neděle 9.4.Borotice:brigáda/zaučení vlekařů/létání 6 roků 11 měsíců zpět #263

Víťo jsme kamarádi už dost dlouho na to abychom se tu do sebe pouštěli.
Osobně vyhledávám kopce a na vlek jedu 4x? do roka. S tímto náletem se opravdu na vlekaře necítím. Pokud se podíváš na seznam členů (bez toho aniž bych se chtěl někoho dotknout) určitě najdeš jména od koho víš, že se nechceš nechat cuknout. A ty vyloučíme? Mnoho lidí platí dost vysoké příspěvky a na vleky nejezdí. Ty také vyloučíme?
Pokud se domluvíme předem můžu nabídnout pomoc při servise vlekadel, auta, svozech, dopravě.

Honza
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Neděle 9.4.Borotice:brigáda/zaučení vlekařů/létání 6 roků 11 měsíců zpět #265

Chápu obě strany, ale je zbytečné se přít.
Už jsem to říkal, jsem ochoten vlekat (so, ne).
Bohužel po zimě mám zamrzlé pravé rameno a dokud "nerozmrzne", tak mám s létáním útrum. Nevím jak moc budu moci namáhat rameno (zatím s ním na sílu neudělám nic) a tak nevím zda budu moci vůbec vlekat.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.283 sekund
Powered by Kunena fórum